To have: 10 favorieten uit nieuwe collectie Ikea
Met een grote plof viel hij op de mat van de week, de nieuwe catalogus van Ikea! Ik vind dat ieder jaar weer een feestje, want ik ben fan van het Zweedse warenhuis. Ze hebben mooie designs en vergeten daarbij niet de praktische kant. De ontwerpers van Ikea hebben oog voor detail. Dat sluit ook aan bij hun pay-off 'Met aandacht gemaakt'.



Ik heb zelf een voorkeur voor Scandinavisch design en hou van lichte interieurs met eerlijke materialen. Mijn favorieten hieronder bestaan uit heldere lijnen, licht hout, gepoedercoat staal.
1. Plantenhanger Användbar, €12,95
2. Rugzak Förenkla, €44,95
3. Opbergtafel Kvistrbro, €49,95
4. Hoge tafel Knotten, €149,-
5. Bureaustoel Kullaberg, €49,95
6. Vloerkleed Roskilde, €79,95
7. Barkruk Norraker, €89,95
8. Karaf Viktigt, €14,95
9. Salontafel met dienblad Gladom, €19,95
10, Kast Elvarli, €221,-

Mijn absolute favoriet is dit ranke tafeltje 'Knotten'. Perfect als verzamelplek voor allerlei rommeltjes die iedereen wel heeft. Door een vaste plek aan te wijzen voor bijvoorbeeld sleutels, oplaadsnoeren, post etc voorkom je dat het door het huis gaat rondzwerven en grijp je niet meer mis.
Prachtige producten toch? En voor vriendelijke prijzen. Vind je het moeilijk om te kiezen of lukt het niet om goede combinaties te maken? Laat mij je dan helpen met een shopadvies.